500 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Themra Epimedyumlu Bitkisel Karışımlı Macun (43 Gr) 1 Adet

  • Stok Kodu: 6966398132002352
  • Stok Miktarı: 0 Adet
  • Gönderim Süresi: 0 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
25,00 TL

BİTKİSEL MUCİZEYE ŞAHİT OLUN

Themra Epimedyumlu bitkisel karışımlı macun doğal olarak bitkilerin bir araya gelmesiyle elde edilmiştir. Hiçbir katkı maddesi olmayan ve doğal yollarla elde edilen macunun etkisini en kısa zamanda fark edeceksiniz.  Herhangi kimyasal kullanılmadığı için doğal ve katkı içermeyen bitkisel macun ile enerjinizi toplamaya yardımcı olur.

Bitkisel themra epimedyumlu  doğal bitkisel macun kimyasal madde içermez ve etkisini hemen gösterir. İçerisindeki etkin maddeler sayesinde çabuk etki gösterir. Bitkisel macun her yaştan ve erkek bayan olarak kullanıma uygundur. Macunun içeriği bitkisel olup, kadın ve erkekler kullanabilir. Doğal bir afrodizyak olan epimedyumlu macun kullanımından sonra yaklaşık 30-40 dakika içinde etkisini gösterir. Hızlı etki göstermesi, kimyasal içermemesi nedeniyle en fazla talep gören macunlardan biridir.

Themra Epimedyumlu Macun İçindekiler;

Bal, Dut Şurubu, Glikoz Şurubu, Polen, Soya Unu, Epimedyum, Keçi Boynuzu, Yulaf, Zencefil, Havlican, Tarçın, Lepidyum, Amerikan Ginseng, Isırgan Otu, Sibirya Ginsengi, Ginko Biloba, Ginseng, Bal Kabağı, Demir Dikeni, Kola Bitkisi, Doğada Özdeş Aroma (Vanilya), Arı Sütü

İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 43 gr ve katları olarak cam kavanozlarda paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz şahmerdan themra epidemyumlu bitkisel karışımlı macun sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.