800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Kebabiye100 Gr

  • Stok Kodu: 6429725239453581
  • Stok Miktarı: 1000 Adet
  • Gönderim Süresi: 0 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
75,00 TL

Anavatanı; Endonezya ve Çin' dir. 8-10 metre  boylanabilen ancak budanarak yarı boyda tutulan odunsu ve boğumlu gövdeli tırmanıcı, çok yıllık ve çalımsı bir bitkidir. Üçgensi yaprağı vardır. 8-15  cm uzunluğunda başak oluşturur. Karabiber tanelerinden biraz daha küçük 4-5 mm çapında buruşuk görünümlü taneciklerdir. İştah açıcı , sindirimi kolaylaştırıcı , mikrop öldürücü etkileri vardır. Genelde karabibere benzer şekilde kullanılır. Yemeklere ( özellikle köfteye) çeşni olarak kullanılır.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel Hataydan Gelsin ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 250 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz kebabiye sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle...