800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Kuru Karanfil 200 Gr

  • Stok Kodu: 7866010868797089
  • Stok Miktarı: 941 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
145,00 TL

Kuru karanfil doğal olarak kurutulup paketlenmektedir. Yemeklerinize pasta ve tatlılarınıza efsanevi lezzet katar.

 

 

Latince adı Syzygium Aromaticum olan bu şifalı bitki oldukça keskin bir kokuya sahiptir.  Karanfil; Endonezya, Pakistan, Hindistan ve Doğu Afrika   bölgeleri gibi Asya  ülkelerine özgü baharatlardarn biridir.Karanfil bitkisi; Endonezya 'da Maluku adalarına özgü bir bitki olarakta geçer.  Dünya mutfağında çok çeşitli şekillerde kullanılır.Hafif acı mayhoş bir tadı vardır.Dolma, köfte, çorba ve diğer sulu yemeklerde de isteğe bağlı olarak kullanılır.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel Hataydan Gelsin ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 200 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz kuru karanfil sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle...