500 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Chia Tohumu 250 Gr

  • Stok Kodu: 020031960699737037
  • Stok Miktarı: 901 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
50,00 TL

CHİA TOHUMU

Chia tohumu tarife uygun olacak şekilde kullanılan çok yönlü bir malzemedir. En çok suda ve sütte bir süre bekletilerek tüketilmektedir. Ayrıca salata, yoğurt, hamur işleri, omlet yapımında ve çorbalara da baharat gibi eklenebilmektedir. Puding seviyorum diyorsanız; herhangi bir sıvının içerisine konulduğu zaman jölemsi bir hal aldığı için puding niyetine de tüketebilirsiniz. Doğal chia tohumlarını dilediğiniz zaman mağazalarımızından temin edebilirsiniz. Hazımsızlığa iyi geldiği bilinmektedir.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel Hataydan Gelsin ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 250 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz chia tohumu  ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle...