800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Toz Tarçın 100 Gr

  • Stok Kodu: 7387692031811636
  • Stok Miktarı: 665 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
30,00 TL

 

SICAK VE BURUK KOKUSUYLA YAPRAK TARÇIN

Tarçın, defnegiller familyasından ana vatanı Güney ve Güneydoğu Asya olan, yaprak dökmeyen aromatik kokulu ağaç cinsi. Sıcak ve hoş kokusuyla hatırladığımız tarçının muazzam kokusunun yanın da faydaları da büyülüyor bizleri. Tarçının kullanıldığı birçok yer vardır yemeklerde hoş kokusunun yanında çay olarak da kullanılır ve kış aylarında mis kokulu oda parfümleri mumlar ve lambalarda da kullanılır.Yaprak tarçın güzelliğinize güzellik katacak ve rahatsızlıklara şifa gelecektir.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 300 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz toz tarçın sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle...

Tarçın bütün dünyada kullanılan en yaygın baharatların başında gelir. Tarçın hem tatlı yemeklerde hem de tuzlu yemeklerde kullanılabilir. Ülkemizde genelde kek gibi tatlılarda kullanılsa da aslında kullanım alanı oldukça geniştir. Hint mutfağının değişmez baharatların başında gelen tarçın birçok baharat karışımının da temelini oluşturur. Türk tatlıların da güllaç, kazandibi, muhallebi gibi sütlü tatlılar da çok yakışmaktadır.