800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Köy Attunu ( Siyah Zeytin ) 1 Kg

  • Stok Kodu: 7437597631884364
  • Stok Miktarı: 707 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
170,00 TL

DOĞAL KÖY ATTUNU SİYAH ZEYTİN

Köy Attunu Yöresel zeytinimizdir. Çekirdeği küçük ve etlidir. 

Attun Siyah Zeytin, Eylül ayından itibaren ağaç dalından toplanan değil de olgunlaşarak yere düşen zeytinlerden elde edilir. Ağustos ayında ağaçların altına açılan brandalar ile olgunlaşan Attun Siyah Zeytin'lerin zarar görmesi engellenir. Branda üzerinden toplanan Attun'lar, tuzlanır ve tüketilmek üzere hazır hale getirilir.Diğer zeytinlere göre tuz oranı yüksektir. Attun Siyah Zeytinleri tamamen el yapımıdır. Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu madde içermez.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel Hataydan Gelsin ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 1 kg  ve katları olarak plastik şişelerde paketlenmiş şekilde sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz sele attun siyah zeytin ev yapımı sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.hatayyoresel.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...