800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Hakkımızda

Hatay Tarihi Uzun Çarşı içerisinde yer alan 4 şubemizle günlük taptaze baharatların ve yöresel ürünlerin sıcaklığı ile kahve ikramıyla hizmet vermekteyiz. Semir Eraslan Baharat bünyesindeki firmamız perakende olduğu gibi toptan satış olarak da sizlere hizmet vermektedir.

Şehir dışındaki müşterilerimizin talebi doğrultusunda, yöresel lezzetlerden ve memleket tatlarından mahsum kalmamaları için e-ticaret ile hizmet vermeye devam etmektayiz.

Biber salçasından sumağa, karabiberden kimyona, nar ekşisinden hakiki zeytinyağına, defne sabunundan özel kozmetik ürünlere, cevizli sucuktan kuru duta kadar yüzlerce çeşit ürünüyle her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Antakya' nın tüm yöresel ürünlerini katkısız ve doğal olarak sizlere ulaştırmanın haklı gurununu yıllardır yaşamaktayız.

Organik ürünleri geleneksel yöntemlerle lezzetlerini kaybetmeyecek şekilde hazırlıyoruz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun bir tıkla kapınıza kadar gelen taptaze organik ürünler ile muhteşem yemekler yapmak sizin de hakkınız.

İnternetten siparişleriniz müşteri temsicimiz tarafından alındıktan sonra en hızlı şekilde hazırlamaya başlanır.Sizler için özel olarak paketlenen siparişleriniz doğadan sofranıza aracısız olarak ulaşmaktadır. Alanında uzman kadromuz ile her ürüne özel ambalajlarında hava almayacak sistemde ürünler itinayla kargolanmaktadır.

Tamamen doğal ve katkısız ürünler direk üreticiden, Türkiye'nin en taze baharat ve yöresel ürünleri maximum kalite ile ulaşabilirsiniz.

Analiz raporları ve üretici izin belgeleri ile kalitesini kanıtlayan ve bu anlamda kurumsallaşmayı başarmış markamız Franchise bayilikler de vererek ülke geneline hizmet sunmaktadır.

Yöresel doğal ürünlerin en doğal haliyle sizin için üretip, en profesyonel kargolama şekli ile sizlere ulaştırıyoruz. Sizde Hatay'ın bu eşsiz lezzetlerini tatmak ve hayatınıza doğal bir dokunuş yapmak isterseniz hizmetinizdeyiz.

Yöresel doğal ürünlerin en doğal haliyle sizin için üretip, en profesyonel kargolama şekli ile sizlere ulaştırıyoruz. Sizde Hatay'ın bu eşsiz lezzetlerini tatmak ve hayatınıza doğal bir dokunuş yapmak isterseniz hizmetinizdeyiz. Siz değerli müşterilerimize 1970'den beri aynı aşkla ve sevgiyle hizmet etmekten gurur duyuyoruz.