800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Kuru Zencefil 100 Gr

  • Stok Kodu: 18827418907384777
  • Stok Miktarı: 964 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
40,00 TL

Özel olarak kuruttuğumuz zencefiller, taze zencefile göre muhafazası daha kolay olup ömrü daha uzundur.

ZENCEFİLİN MUCİZEVİ ETKİLERİ

Zerdeçal, kakule ve havlıcan ile aynı aileden (Zingiberaceae) olan zencefil (Zingiber officinale) başta Asya, Arap ve Hint mutfakları olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde yemeklere tat katmak için kullanılan popüler bitkilerin başında gelir. Zencefil, son yıllarda en çok dikkat çeken bitkilerden birisidir.

Özel olarak kuruttuğumuz zencefiller, taze zencefile göre muhafazası daha kolay olup ömrü daha uzundur. Çay gibi demleyip içelebilir. İçine bir adet çubuk tarçın ya da Semir Eraslan mentollerinden koyabilir, tadını daha da zenginleştirebilirsiniz.

Hem tüketilen hem de topikal olarak uygulanan zencefilin yaşlanma karşıtı faydaları bulunmaktadır. Zencefil, serbest radikallerin oluşturabileceği hasarı önlemek için 40 adet antioksidan barındırmaktadır. Bu maske aynı zamanda cilt tonunu eşitlemek ve elastikiyetini artırmak için oldukça etkilidir.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel Hataydan Gelsin ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 250 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz kuru zencefil  sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle...