800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Salça Paketi 1 Lik

  • Stok Kodu: 3818586295301641
  • Stok Miktarı: 615 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
420,00 TL 399,00 TL

EV YAPIMI SAMANDAĞ BİBER VE DOMATES SALÇALARIMIZI SİZLER İÇİN AVANTAJLI PAKET HALİNE GETİRDİK

* 1 KG ACI BİBER SALÇASI

* 1 KG TATLI BİBER SALÇASI

* 1 KG DOMATES SALÇASI 

NOT: İSTEGE GÖRE PAKETİNİZİ TATLIYI ACIYLA VEYA  ACIYı Tatlı biber SALÇASIYLA DEGİŞTİRMEK  GİBİ İSTEYE GÖRE ŞEKİLLENDİREBİLİRSİNİZ.

AFİYET OLSUN

 

Hatay yöresine ait olan doğal salçaların hiçbir katkı maddesi olmadan sizlere sunuyoruz. Ev yapımı olup içerisinde sadece kaya tuzu olan salçaları yemeklerinizin tadına tat katarak lezzetini ikiye katlayacaktır. Yöresel katkısız salçalarımızın tadına doyamayacaksınız. Yemeklerinizde sos olarak da kullanabileceğiniz doğal lezzetin kendisidir. Ev yapımı olan salçalarımızı en doğalından sizlere ulaştırıyoruz. Yöremize ait olan Samandağ biberi ve domateslerini tarladan taze toplanarak büyük leğenlerde yıkanıp doğranır. Akşamdan doğradığımız domates ve biberleri sabah güneşin doğuşuyla suyunu çıkartıp odun ateşinde koyulaşıncaya kadar karıştırarak  pişiriyoruz. Odun ateşinden alınan salçaları kaplara alarak, yoğun kıvama gelene kadar güneşte bekletiliyor. Doğal salçaları  soğuduktan sonra saklama kaplarına dolduruyoruz. Doğal olarak yapılan salçalarda hiçbir kimyasal madde ve koruyucu bulunmamaktadır.

 

Domates Salçası + Samandağ Tatlı Biber Salçası + Samandağ Acı Biber Salçası

 


<iframe width="600" height="650" src="https://www.youtube.com/embed/RxRr1x3l5G0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>