800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Dolmalık Kuru Tatlı Biber Sarı 1 Bağ (45-50 Adet)

  • Stok Kodu: 49942357791534026
  • Stok Miktarı: 99972 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
135,00 TL 99,00 TL

Yöresellerimiz olan kuru dolmalıklar sizin için özenle mevsiminde hazırlanmaktadır.

NOT: ÜRÜN KARGODAN ALINIR ALINMAZ BUZDOLABINDA MUHAFAZA EDİNİZ

 

KURU DOLMALIK TATLI BİBER

Hatay Samandağ dolmalık kuru tatlı biber mevsiminde taze olarak toplayıp iplere diziyoruz. Güneş ışınlarına fazla maruz bırakmadan çevirerek kurutuyoruz. Kışlık olarak hazırladığımız dolmalık kurular sizlere sağlıklı ve katkısız şekilde ulaşıyor. Kaliteli ve özenle hazırlanan tatlı biberler kış aylarında sofralarınıza misafir oluyor. Özenle seçtiğimiz tatlı biberleri ilaçsız ve katkısız olarak doğal bir şekilde yetiştiriyoruz. Size ve sevdiklerinize gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz dolmalık kuru tatlı biberleri denemenizi tavsiye ederiz.

İplere dizdiğimiz biberlerin kırık ve parçalanmış olmamasına dikkat ediyoruz. Kimyasal madde kullanmadan temiz ve hijyenine dikkat ederek elde ediyoruz. Acı dolma yiyemeyenler için ve çocuklarınıza kış aylarında kıymalı ve kıymasız olarak yapabilir ve gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Kırmızı rengi ile iştahları kabartan dolmalık kuru tatlı biber dolmaları afiyetle tüketebilirsiniz.

Mevsiminde oyulup kurutulan dolmalıkları İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 1 Bağ ve katları olarak şeffaf paketlerde sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz dolmalık kuru tatlı biber sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz. Dolmalık acı biber, dolmalık patlıcan, kabak ve acur siparişi de verebilirsiniz. Karışık dolmaların tadına varın.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler ve doğallık eksik olmaması dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.semireraslan.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...