500 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Andız Pekmezi ( El Yapımı ) 1 Kg

  • Stok Kodu: 32101549796854656
  • Stok Miktarı: 956 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
160,00 TL

Andız pekmezi hiçbir katkı maddesi olmadan özenle hazırlanmaktadır. Bu yöresel lezzet el yapımı olup gönül rahatlığı ile size ve sevdiklerinize doğal olarak sunuyoruz.

DOĞAL EV YAPIMI ANDIZ PEKMEZİ

 

Andız pekmezi ardıç ağacıda olarak da bilinen andıç ağacının meyvesinden yapılır. Andız pekmezi kendi üretimimiz olup el yapımıdır ve hiçbir katkı maddesi yoktur ve yöresel lezzetler arasındadır.  Gönül rahatlığı ile size ve sevdiklerinize doğal olarak sunuyoruz. Yaz kış demeden tüketebileceğiniz andız pekmezini tahin ve yoğurt ile de tüketebilirsiniz. Kendi bağlarımızdan elde ettiğimiz birinci sınıf andızların taş değirmenlerinde ezilerek odun ateşinde katkısız şekilde pişirilerek elde ediliyor. Hatay Yöresel lezzetlerin tek adresi olan ve en doğalından siz değerli dostlarımıza sunuyoruz. İsterseniz şerbet yaparak da tüketebilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan, Hatay Yöresel, Hataydan Gelsin ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 1kg ve katları olarak plastik şişelerde  en özenli şekilde  sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz andız pekmezi sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.hatayyoresel.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...