800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Özel Karışım(Bel Fıtıgı) + Ardıç Özü Krem

  • Stok Kodu: 30496991174758403
  • Stok Miktarı: 969 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
285,00 TL

özel karışım VE ARDIÇ ÖZÜ KREMİ

bu ürün özel karışım yag dedigimiz içergi çörekotu yagı,kantaron yagı,ozon yagı ve mentolden oluşmaktadır.bel fıtıgı romatizma kireçlenme ve kas agrıları için verdigimiz bu ürünü masaj yaparak sürüp ardından ardıç kremini sürüp gazete veya korse yardımıyla sarıp yatıyorsunuz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.hatayyoresel.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...