500 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Ayva Kurusu Cips 100 Gr

  • Stok Kodu: 016324524782900255
  • Stok Miktarı: 0 Adet
  • Gönderim Süresi: 0 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
50,00 TL

DOĞAL EV YAPIMI AYVA KURUSU

Ayva kış aylarının vazgeçilmez lezzetlerindendir. İyice olgunlaşması ile birlikte ayva ağacından elle toplanlanır. İçerisindeki yabancı ve ezilmiş olanları ayrılarak elimizde kalan ayva güneş altında hiçbir katkı maddesi kullanmadan kurutulur. Günün her öğünü yaz, kış  gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz bu lezzete herkesi davet ediyoruz.

Ayva Kurutma İşlemi;

Ayva kış ayında olgunlaşan Ayva ağaçlarından toplanır, soyularak dilimlenmiş halinde bezler üzerine üst üste gelmeyecek şekilde güneş gören bir yerde 2 saat arayla ters düz olacak şekilde çeviriyoruz  3 ila 4 gün arasında. Kuruyan ayva kurularını toplayıp hava almayan ambalajlarda muhafaza ediyoruz.Çalışırken ofisinizde tüketebileceğiniz , bitki çaylarınıza ekleyebileceğiniz  ve  çocuklarınıza gönül rahatlığıyla yedirebileceğiniz yerli , katkısız ,doğal vitamin değeri yüksek  bir meyvedir.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel Hataydan Gelsin ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 100gr  ve katları olarak poşetlerde vakumlu şekilde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz kuru ayva sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.hatayyoresel.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...