800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Aslan Pençesi 40 Gr

  • Stok Kodu: 3508731195245619
  • Stok Miktarı: 990 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
35,00 TL

Gülgiller familyasından olan aslan pençesi çayırlarda ve ormanlarda yetişen yabani bir bitkidir. 50-60 cm boylarında dayanıklı ve geniş yapraklı olup odunsu ve çok yıllıklı bir bitkidir. İçerisinde tanen ve uçucu yağlar bulunur.

ASLAN PENÇESİ

Gülgiller familyasından olan aslan pençesi çayırlarda ve ormanlarda yetişen yabani bir bitkidir. 50-60 cm boylarında dayanıklı ve geniş yapraklı olup odunsu ve çok yıllıklı bir bitkidir . İçerisinde tanen ve uçucu yağlar bulunur . Yapraklarının terlemesi ile yağmur habercisi olarakda bilinir. Işığı sevmesine rağmen direk güneş ışığını sevmeyen bu bitki fazla sıcak olmayan nemli topraklarda yetişir. Siz değerli müşterilerimiz için dalından taze koparıp doğal yöntemler ile kurutuyoruz.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 40 gr ve katları olarak paketlenmiş şekilde sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz aslan pençesi sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.hatayyoresel.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...