800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Gurme Yeşil Zeytin Salatası 800 Gr

  • Stok Kodu: 6837223672156431
  • Stok Miktarı: 844 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
160,00 TL

 

MİS KOKULU TAZE YEŞİL ZEYTİN SALATASI

Hatay yöresel lezzetlerinden olan yeşil taş kırma zeytini içerisindeki yöresel malzemeler ile harmanlanıp taze şekilde sizlere sunuyoruz. Yöresel lezzetlerden olan yeşil zeytin salatası yöremizin en gözde iri zeytinleri ile taş kırma olarak hazırlanıp sizlerin sofranıza en doğal ve en lezzetli şekilde sizlere sunuyoruz. Hatay'da iri zeytinlerin özenle toplanıp taş kırma olarak kırılıp çekirdekleri özenle çıkartılıp sizler için yağlık oranı çok yüksek zeytinlerimizi yöresel baharat ve kuru domates zahter ile harmanlanıp sizlere sunuyoruz. Size gelen gurme yeşil zeytin salatasını açıp kahvaltılarınız da ve meze olarak kullanabilirsiniz. Lezzetine lezzet kattığımız yeşil zeytinin yöresel lezzetler ile birlikte buluşup sofralarınıza gelmektedir.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan, Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 800 gr ve katları olarak cam kavanozda vakumlanmış en özenli şekilde  sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Gurme yeşil zeytin salatası sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.semireraslan.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...

Gurme Yeşil Zeytin Salatası İçindekiler;

  • Kuru Domates
  • Kekik - Dağ Zahteri
  • Yeşil Taş Kırma Zeytin
  • Karışık Baharat
  • Sarımsak
  • Soğuk Sıkım Zeytinyağı

Kişiye özel üretilir iadesi söz konusu değildir.

 


<iframe width="600" height="650" src="https://www.youtube.com/embed/-5xfMGLisUA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>