800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Susam 500 Gr

  • Stok Kodu: 7500906230416993
  • Stok Miktarı: 755 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
110,00 TL 80,00 TL

Birçok tatlı , börek ve  çöreklerde tercih edilir. En iyi kalitede gönderim sağlanır. Diğer kullanımlarında ziyade bir çok şeye iyi gelen susam yağı elde edilir.

YERLİ SUSAM

ÇÖREK VE BÖREKLER SENSİZ OLMAZ

Susam, Türkiye'nin sıcak bölgelerinde tarımı yapılmaktadır. Kapsül meyvelerinin içinde çok sayıda tohum bulunur ve bunlar baharat olarak kullanılır. Simit, çörek üzerine konur. Susam, tahinin ana maddesidir. Susam simitlerin, pidelerin, böreklerin vazgeçilmezidir. Susam mutfakların vazgeçilmezidir. Susamın her bir parçası ve her bir hali çok değerlidir. Susam tahinin ham maddesidir. Mağazalarımızda taze susamlardan tahin elde ediliyor. Susam yağı pek çok yerde kullanılır. Susam yağı soluk renkli kokusu olmayan bir sıvıdır. Susam tohumlarının neredeyse yarısı yağdan oluşmaktadır. Susam tek yıllık otsu bir bitkidir. Likit olarak kullanıldığı gibi margarin olarak da kullanılır.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 500 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz susam sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle...