800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Dolmalık Kuru Kabak 1 Bağ (45-50 Adet)

  • Stok Kodu: 7328111452356084
  • Stok Miktarı: 722 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
200,00 TL

Yöresellerimiz olan kuru dolmalıklar sizin için özenle mevsiminde hazırlanmaktadır.

NOT: ÜRÜN KARGODAN ALINIR ALINMAZ BUZDOLABINDA MUHAFAZA EDİNİZ

DOLMALIK KURU KABAK

Hatay 'da dolmalık kuru kabak mevsiminde toplanıp özenle içleri çıkartılıyor. İplere dizilen dolmalık kabaklar güneş ışığına fazla maruz kalmadan doğal olarak kurutuluyor. Katkı maddesi ve ilaçlama yapılmadan doğal olarak elde edilen dolmalık kabaklar en doğal haliyle sofralarınıza geliyor. Temizliğine ve hijyen olmasına dikkat ediyoruz. Kurutma işlemi sabah güneşi ve ikindi güneşinde yakmadan kurutulmaktadır. Doğallığından ödün vermeden kuruttuğumuz kurular sizlerin tam ağız tadınıza uygun hale geliyor.

Dolmalık kuru kabakları kış aylarında mis gibi dolması olur ister kıymalı ister zeytinyağlı olarak tüketebilirsiniz. Kabak dolması protein kalsiyum ve mineral deposudur. Besin değeri yüksek olup lif oranından dolayı kalorisi düşüktür. Dolmalık kuru kabaklar yumuşacık yemek olurken genç yaşlı çocuk demeden tüketebilirsiniz. İlk günkü tazeliğini hissedecek ve doğallığına ve tazeliğine hayran kalacaksınız. İplerde olan kabakları vakumlu şekilde sizlere gönderiyoruz.

Mevsiminde oyulup kurutulan dolmalık kuru kabakları İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 1 Bağ ve katları olarak şeffaf paketlerde sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz dolmalık kabak sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler ve doğallık eksik olmaması dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.hatayyoresel.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...

Her ipte 45-50 arasında dolmalık kuru kabaktan bulunmaktadır.