500 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Kömürçukuru Katı Pekmezi ( El Yapımı ) 1 Kg

  • Stok Kodu: 15546653434211996
  • Stok Miktarı: 966 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
200,00 TL

 

İpeksi yapısı ile damağınızda yer edecek bir lezzet olacaktır.

 

 

DOĞAL EV YAPIMI KÖMÜR ÇUKURU PEKMEZİ

 

Belen yöremize bağlı Kömür Çukuru köyünde yetişen iri ve beyaz üzüm ile yapılan muhteşem bir tat. Üzüm suyundan kaynatılarak elde edilen sıvı pekmezin mayalandırılarak katılaştırılması ile üretilir. İpeksi yapısı ile damağınızdan gitmeyecek bir lezzet olacaktır. Hatay’da Eylül Ekim ayları geldiğinde pekmezin üzerindeki köpüğü yemek için tabakla ev ev gezilirdi. El yapımı kömür çukuru üzüm pekmezini yaz kış gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi olmadan el yapımı doğal pekmezin tadına doyamayacaksınız. Kendi üretimimiz olan kömür çukuru pekmezi enerji deposudur. Yöresel lezzetlerimizden olan pekmez tahin ile de karıştırılıp yenilebilir. Kendi bağlarımızdan elde ettiğimiz birinci sınıf üzümlerin taş değirmenlerinde ezilerek odun ateşinde katkısız ve yöresel şekilde pişirilerek elde ediliyor.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan, Hatay Yöresel, Hataydan Gelsin ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 1kg ve katları olarak plastik şişelerde  en özenli şekilde  sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz kömür çukuru pekmezini sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.semireraslan.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...