800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Köy Peyniri ( Salamura ) 1 Kg

  • Stok Kodu: 18337868823053194
  • Stok Miktarı: 9988 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
260,00 TL

ANTAKYA SALAMURA KÖY PEYNİRİ

SÜT ÜRÜNLERİ İADESİ/DEĞİŞİMİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.

Yöresel Lezzetlerin Tek Adresi

Hatay denilince  ilk akla gelen yöresel köy peyniridir. Geleneksel bir peynir olup eski usul ev yapımı olarak üretilmektedir. Hatay köy peyniri diğer peynirlerden ayıran özelliği fabrika ortamında üretilmediği için kimyasal ve koruyucu madde içermemektedir. Ph ve asitlik değerleri ideal olup Hatay kahvaltılarının vazgeçilmezidir. Günlük üretim olup siz değerli müşterilerimize en iyi ve en taze şekilde ulaştırmak için az tuzla salamura edilip, yaz aylarında  buz jelleri ve straforlarla tazeliğini hiçbir şekilde kaybetmeden siz değerli müşterilerimize gönderim yapmaktayız.

Hatay köy peyniri (salamura) size geldikten sonra ihtiyacınız kadarını çıkartıp 1 ila 2 dk kadar ılık suda bekletip direk olarak kahvaltılarınız da kullanabilirsiniz. Koruma suyunu döküp değiştirmeye çalışmayın aynı şekilde koruma suyu ile buz dolabında uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Günlük doğal peynir taze inek sütünden yapılır doğallığını uzun süre korur. Özellikle şehir dışından gelen misafirlerin konaklama sırasında gerek otelde gerekse kahvaltı salonlarında ilk defa yediklerinde şaşırıp ve çok beğendikleri salamura köy peynirini özellikle mağazalarımıza gelip övgüyle bahsederek doğallığından çok etkilenen müşterilerimiz anın da sipariş ederek hem kendilerine aynı zamanda sevdiklerine hediye olarak sipariş verebiliyorlar.


<iframe width="600" height="650" src="https://www.youtube.com/embed/7SEtS79A0ck" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>