800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Soğan Tozu 250 Gr

  • Stok Kodu: 895075593045983
  • Stok Miktarı: 928 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
75,00 TL

KEMİK DOSTU SOĞAN TOZU

Kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz doğal taze soğanları toplayıp, güneş ışınlarında kurutuyoruz. Kurutma işlemi ile soğanın içinde tüm suyunun gitmesi gerekir. Özenle kuruttuğumuz soğanları kabuklarından ayırıyoruz. Kurutma işlemi yapılırken soğanda bulunan su buharlaşır ve geriye soğanın özü kalır. Soğan tozu doğal yöntemlerle yetiştirdiğimiz ve hiç bir katkı maddesi olmadan ve kimyasal maddelerden uzak tutarak siz doğal sevenlerle buluşturuyoruz. Taze olarak mağazalarımızda Taş Değirmenlerde çekilerek en kaliteli hali ile size gönderilmektedir.

Soğan tozunu; Hepimizin en çok sevdiği ve Türk mutfağının vazgeçilmezleri olan, tavuk ızgara da, et ve köfte harçlarında, çorba yapımında ve diğer lezzetli yemeklerde kullanabilirsiniz.

 

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel Hataydan Gelsin ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 250 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz soğan tozu  sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle...