800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Yaprak Ezme Peyniri 1 Kg

  • Stok Kodu: 6819289528596485
  • Stok Miktarı: 853 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
310,00 TL

 

ANTAKYA YÖRESEL EL YAPIMI KIZARTMALIK YAPRAK EZME PEYNİRİ

Antakya yöresinde ezme peynir doğal inek sütünden günlük olarak tam yağlı olup yağ oranını kaybetmeden elde yapılmaktadır.

SÜT ÜRÜNLERİ İADESİ/DEĞİŞİMİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.

 

 

ANTAKYA YÖRESEL EL YAPIMI KIZARTMALIK YAPRAK EZME PEYNİRİ

Antakya yöresinde ezme peynir doğal inek sütünden günlük olarak tam yağlı olup yağ oranını kaybetmeden elde yapılmaktadır Kahvaltıların vazgeçilmezi yaprak ezme peynirini ile kızarmalık peynir olarak tüketip şenlendirebilirsiniz. Uzayan eriyebilen yapısı ile pizza ve tost yapmak için ideal peynirdir. Sabah kahvaltılarınızı süsleyen ve sevdiklerinizle gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Hadi şimdi deneme vakti Nasıl kızartılır ?

İsteğe göre minik bir parça tereyağı veya ayçiçek yağını tavada hafif kızdırıp peynirlerinizi arkalı önlü çevirerek kızartabilirsiniz. Afiyet olsun

Nasıl gönderiyoruz ?

Günlük yapılan peynirlerimiz vakumlu paketlerde strafor içerisine buz aküleri yerleştirek siz değerli müşterilerimize bozulmadan tarafınıza ulaştırıyoruz.

SÜT ÜRÜNLERİ İADESİ/DEĞİŞİMİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.

 


<iframe width="600" height="650" src="https://www.youtube.com/embed/Q1jzqVq7woA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>