800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Kabak Patlıcan Oyacağı

  • Stok Kodu: 9683938799131605
  • Stok Miktarı: 983 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
45,00 TL

Kabak, Patlıcan Oyacağı

Tamamen Türk Malı olan bu süper mutfak aracıyla hayat artık size daha kolay gelecek. Bu ürün ile dolmalık biberlerin sap kısmını ve içindeki çekirdeklerini tek bir hamleyle kolayca çıkarabilir, işinizi büyük ölçüde kolaylaştırabilirsiniz.  Pratik Mutfak Ürünlerinden olan Patlıcan ve Kabak Oyacağı mutfağınızın vazgeçilmez Mutfak Gereçlerinden olacak.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 1 adet ve katları olarak şeffaf paketlerde sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde Semir Eraslan Baharat garantisi ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler ve doğallık eksik olmaması dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.hatayyoresel.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...

Ürün Özellikleri:

Paslanmaz metalden üretilmiştir.

Tek bir hamleyle biberin sapını ve içindeki çekirdekleri çıkartabilirsiniz.

Gıda kodeksine uygundur.

Keskinliğini kaybetmez, eğilmez.

Stok durumuna göre karışık renk de gönderilecektir.

Ürün Ölçüleri:

2.5 cm x 21.5 cm

Paket İçeriği:

1 Adet Patlıcan ve Kabak Oyacağı.