Alışveriş Sizden Hediye Çeki Bizden, Alışverişlerinizde Hediye Çekleri Hesabınıza Otomatik Tanıtılacaktır.

<h2>ANTAKYA EL YAPIMI SIKMA PEYNİR</h2> <p>SÜT ÜRÜNLERİ İADESİ/DEĞİŞİMİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.</p> <h3>Yöresel Lezzetlerin Adresi</h3> <p>Hatay yöresel lezzetlerinden olan sıkma peynir günlük üretim olarak yapılır. Katkısız ve ev yapımı olan bu peynir çeşidi günlük taze sütten elde edilmektedir. Peynir vitamin ve mineral kaynağı olup köy usulü el de yapılmaktadır. Bol yağlı süt ile elde edilen Antakya sıkma peyniri tuz ile ayarlanıp terbiye edilmiştir. Katkı maddesi olmayan ve koruyucu madde içermeyen Antakya sıkma peyniri taze ve orjinaldir. Fabrika ürünü olmayan ve kendi el yapımımız olan peynir sıkma yöntemi ile elde edilir.</p> <p>Günlük olarak yapılan taze peyniri siz değerli müşterilerimize vakumlu, straforlarla ve  yaz aylarında buz jelleriyle birlikte ulaştırıyoruz. Tazeliğinde ve tadında hiçbir değişiklik olmadan elinize kadar yetişiyor. Kahvaltılarınız da ve istediğiniz her öğünde kızartmalık olarak da tüketebilirsiniz. Çocuklarınızla sevdiklerinizle gönül rahatlığı ile birlikte yiyebilirsiniz.</p>

ANTAKYA EL YAPIMI SIKMA PEYNİR

SÜT ÜRÜNLERİ İADESİ/DEĞİŞİMİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.

Yöresel Lezzetlerin Adresi

Hatay yöresel lezzetlerinden olan sıkma peynir günlük üretim olarak yapılır. Katkısız ve ev yapımı olan bu peynir çeşidi günlük taze sütten elde edilmektedir. Peynir vitamin ve mineral kaynağı olup köy usulü el de yapılmaktadır. Bol yağlı süt ile elde edilen Antakya sıkma peyniri tuz ile ayarlanıp terbiye edilmiştir. Katkı maddesi olmayan ve koruyucu madde içermeyen Antakya sıkma peyniri taze ve orjinaldir. Fabrika ürünü olmayan ve kendi el yapımımız olan peynir sıkma yöntemi ile elde edilir.

Günlük olarak yapılan taze peyniri siz değerli müşterilerimize vakumlu, straforlarla ve  yaz aylarında buz jelleriyle birlikte ulaştırıyoruz. Tazeliğinde ve tadında hiçbir değişiklik olmadan elinize kadar yetişiyor. Kahvaltılarınız da ve istediğiniz her öğünde kızartmalık olarak da tüketebilirsiniz. Çocuklarınızla sevdiklerinizle gönül rahatlığı ile birlikte yiyebilirsiniz.

Ürüne Daha Önce Hiç Yorum Yapılmadı, İlk Yorumu Sen Yaz!

Bunları Alanlar Bunlarıda Aldı

Editörlerimiz sizler için en çok satılan ürünleri derlediler, en doğal ve lezzetli ürünler bir tıkla kapınızda

Semir Eraslan Baharat ımport export