800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Sıkma Peyniri 1 Kg

  • Stok Kodu: 8233380967968499
  • Stok Miktarı: 743 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
230,00 TL

ANTAKYA EL YAPIMI SIKMA PEYNİR

Hatay yöresel lezzetlerinden olan sıkma peynir el yapımı olup doğal inek sütünden köy kadınlarımız tarafından yapılmaktadır.

Peynirler Vakumlu şekilde gönderim saglanmaktadir.  SÜT ÜRÜNLERİ İADESİ/DEĞİŞİMİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.

ANTAKYA EL YAPIMI SIKMA PEYNİR

Hatay yöresel lezzetlerinden olan sıkma peynir el yapımı olup doğal inek sütünden köy kadınlarımız tarafından yapılmaktadır. Hatay'a özgü köy peynirin sıcak suya batırılıp elle sıkılması ile elde etilmektedir. Sıcak suyu batırma ve sıkma işlemi bir kaç kere tekrarlanarak elde edilir. Köy peynirin sıkılması daha az hacimleştirilmesi  peynirin yoğunluğunu arttırmaktadır. Damağınızda yoğun peynir tadını hissetirmektedir.

Günlük olarak yapılan taze peyniri siz değerli müşterilerimize vakum ile sizlere  ulaştırıyoruz. Tazeliğinde ve tadında hiçbir değişiklik olmadan elinize kadar yetişiyor. Kahvaltılarınız da ve istediğiniz her öğünde tüketebilirsiniz. Çocuklarınızla sevdiklerinizle gönül rahatlığı ile birlikte yiyebilirsiniz.

Peynirler Vakumlu şekilde gönderim saglanmaktadir.  SÜT ÜRÜNLERİ İADESİ/DEĞİŞİMİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.

 


<iframe width="600" height="650" src="https://www.youtube.com/embed/SJ8Vv5dgAF4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>