500 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Sarımsak Toz 250 Gr

  • Stok Kodu: 1362917377951478
  • Stok Miktarı: 802 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
75,00 TL

SARIMSAK TOZU

Kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz doğal taze sarımsakları toplayıp, Taze sarımsak gerekli ön işlemlerden geçirilerek güneş ışınlarında kurutuyoruz. Kurutma sonrasında ortaya çıkan kuru sarımsak, özel kırma sistemleri ile öğütülerek sarımsak tozu elde edilir. Taze olarak mağazalarımızda Taş Değirmenlerde çekilerek en kaliteli hali ile size gönderilmektedir. Kurutma sonucunda yaklaşık 5 kg sarımsak kullanılarak 1 kg kuru sarımsak elde edilir. Kurutma esnasında üründeki su buharlaşır ve ürünün öz kısmı kalır. Koku bakımından ise kurutulmamış sarımsaktan daha az kokar. Et tavuk, balık, çiğ köfte ve köfte harçlarında, bulgur, pilav karışımlarında, büsküvi kek, kraker gibi ürünlerin içerisinde kullanılabilir. Kuş ve evcil hayvan yemi içerisinde kullanılabilir.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel Hataydan Gelsin ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 250 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz sarımsak tozu sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle...