800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Balık Baharatı 100 Gr

  • Stok Kodu: 01961770189890424
  • Stok Miktarı: 972 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
40,00 TL

Balık yemeklerinde en çok tercih edilen, balığın lezzetine lezzet katan baharat karışımlarını sizler için en kaliteli şekilde taze çekip hazırlıyoruz.  Balık terbiyesinde kullanılan baharatımızın içeriği; Kişnis, Karabiber, Yeni Bahar, Defne Yaprağı, Muskat, Karanfil ve Biberiyeden oluşmaktadır.

Balık ve deniz ürünlerinin hazırlanmasında önemli bir yer tutan baharatlar, balık yemeklerine kattıkları aromatik lezzet ve tatlar nedeniyle neredeyse tüm kıyı medeniyetlerince çağlar boyu kullanılmıştır.

Balık terbiyesinde kullanılan baharatımızın içeriği; Kişnis, Karabiber, Yeni Bahar, Defne Yaprağı, Muskat, Karanfil ve Biberiyeden oluşmaktadır.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel Hataydan Gelsin ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 100 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz balık baharatı sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle...