800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Mix karabiber 100 Gr

  • Stok Kodu: 7691896751236075
  • Stok Miktarı: 923 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
100,00 TL

 Karışık karabiber, tavuk ve balık gibi besinlerden yapılan çorba çeşitlerinde, et sosu olarak, çiğ köfteler de, kısır da, sos ile hazırlanan tüm et yemeklerinde, dolmalarda kullanılan bir baharat çeşididir. En iyi kalitede paketlenip gönderilir.

RENGARENK KARIŞIK KARABİBER TANE

Karabiber, Türk ve dünya mutfağının vazgeçilmezi haline gelmiş bir baharattır. Karabibergiller familyasındandır ve ana vatanı Hindistan’dır. Brezilya, Malezya vb. ülkelerde de yetiştirilmektedir. Karabiberin siyah, kırmızı veya beyaz tomurcuk halindeki meyvelerinin toplanıp elde edilen baharattır. Meyveler olgunlaşmadan ham halde toplanır. Tadı acıdır ve yemeklere mükemmel bir tat verir. Sarmaşık gibi etrafına sararak büyür. Karışık karabiber, tavuk ve balık gibi besinlerden yapılan çorba çeşitlerinde, et sosu olarak, çiğ köfteler de, kısır da, sos ile hazırlanan tüm et yemeklerinde, dolmalarda kullanılan bir baharat çeşididir. Tane karabiberi çekilmiş olarak da sipariş geçebilirsiniz. Semir Eraslan baharat garantisi ile tüm eşsiz baharatlara ulaşabilirsiniz. Günlük olarak sipariş üzerine çekilen karışık baharatlar mis kokuları ile sizlere gönderilmektedir. Kırmızı, yeşil, beyaz ve siyah karabiberin karışımından oluşmaktadır. Karabiber, en az tuz kadar Türk ve dünya mutfağının vazgeçilmezi haline gelmiş bir baharattır.

Taze günlük olarak çekilen ve tane baharatları İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 100 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz karışık karabiber tane sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay'dan Semir Eraslan mağazası veya www.hatayyoresel.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...