800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Keçiboynuzu Pekmezi Harnup ( El Yapımı ) 1 Kg

  • Stok Kodu: 7465722325691695
  • Stok Miktarı: 675 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
125,00 TL

 

 EV YAPIMI KEÇİBOYNUZU PEKMEZİ

 

El yapımı keçi boynuzu pekmezini yaz kış gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi olmadan el yapımı pekmezin tadına doyamayacaksınız. Kendi üretimimiz olan keçi boynuzu pekmezi diğer adı ile harnup pekmezi tam bir enerji deposudur. Yöresel lezzetlerimizden olan pekmez tahin ile de karıştırılıp yenilebilir. Kendi ağaçlarımızdan elde ettiğimiz birinci sınıf keçiboynuzlarını taş değirmenlerde ezilerek odun ateşinde katkısız şekilde pişmesi ile elde ediliyor.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan, Hatay Yöresel, Hataydan Gelsin ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 1kg ve katları olarak plastik şişelerde  en özenli şekilde  sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz keçiboynuzu pekmezini sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.semireraslan.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...