800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Defne Sabunu + Karışık Bitkisel Yağlı 1 Kg

  • Stok Kodu: 8821090067570182
  • Stok Miktarı: 977 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
210,00 TL

DEFNE BİTKİSEL KARIŞIK SAÇ BAKIM SABUN

Hatay'ın defne sabunu meşhur olup yağlık oranına göre çeşit fazlalığı vardır. Semir Eraslan garantisi ile el yapımı olan bitkisel yağlardan elde edilerek karışık bitki yağlı sabun elde edilmektedir. Saçlar ve cildiniz için ideal olan saf defne ve yanında bitkisel yağlar saça bakım yaparak gürleştirir ve saçlarınızda ipek hissi uyandırır bu sebeple saç kremi kullanmanıza gerek yoktur. Kalınlaşmasını sağlar ve saç dökülmelerinin önüne geçer. Güneşe çıktığınızda saçlarınızın parlamasından kimse gözünü alamayacaktır. Semir Eraslan el yapımı olup özeldir, içerisinde katkı maddesi olmayıp tamamen doğaldır. Saç için kullanabileceğiniz gibi vücut içinde kullanabilirsiniz. Vücudunuzda derinlemesine arındırır ve ve teninizi yumuşacık yapar . Kozmetik ürünlerine alerjisi olanlar için ideal bir üründür. Karışık bitki yağlı sabunu saklanırken kapalı bir dolapta muhafaza edilirse doğal kokusu ile haşerelerin çoğalmasını ve barınmasını engeller. 1 kg içerisinde 5 adet sabun bulunmaktadır.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 1 kg ve katları olarak her sabun kağıda sarılıp paketler içerisinde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz defne+bitkisel karışık saç bakım sabunu sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.hatayyoresel.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...

İçindekiler;

  • P Saf Defne Yağı
  • Okaliptüs Yağı
  • Hint Yağı
  • Badem Yağı
  • Susam Yağı