800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Üzüm Sirkesi ( Ev Yapımı ) 250 Ml

  • Stok Kodu: 43046349792784405
  • Stok Miktarı: 918 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
55,00 TL

DOĞAL EV YAPIMI ÜZÜM SİRKESİ

Doğal ev yapımı üzüm sirkesi kendi üretimimiz olup koruyucu renklendirici aroma ve tatlandırıcı bulunmamaktadır. Üzüm sirkesi yöremizde yetişen en taze üzümlerden elde edilip siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Geleneksel doğal fermantasyon ile elde edilmektedir ve yaklaşık 60 günlük bir sürecin sonunda elde edile harika bir lezzettir. Filtrelenmez, filtre edilmediği için tortu oluşabilir. Pastörize edilmez ve doğal katkısız olup herhangi yan işlemden geçmemiştir. Cam şişelerde sizlere özel üretim olarak gelmektedir. Üzüm sirkesi eklendiği her yemeğe ve salataya çok yakışacaktır.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel Hataydan Gelsin ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 250 cc  ve katları olarak cam şişede vakumlu şekilde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz üzüm sirkesi ev yapımı sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.hatayyoresel.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...