500 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Kuru Zahter - Dağ Kekiği (Çekilmiş) 100 Gr

  • Stok Kodu: 07917653031570514
  • Stok Miktarı: 891 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
40,00 TL

 

Kuru zahter Antakya'nın Dağ eteklerinde yetişen, tamamen doğal yöntemler ile toplanıp, kurutulan, hiçbir boya ve katkı maddesi içermeyen bir kekiktir. Dağ kekiği et ve tavuk yemeklerinde, salata ve kahvaltılık ürünlerde, pizza ve makarna çeşitlerinde kullanılabilir.Kuru zahter Semir Eraslan mağazalarımızda anında taze taze çekilir ve sizlere sunulur

DAĞ ETEKLERİNİN GÖZDESİ KURU ZAHTER

Kuru zahter Semir Eraslan mağazalarımızda anında taze taze çekilir ve sizlere sunulur. Antakya'nın Dağ eteklerinde yetişen, doğal yöntemler ile toplanıp, kurutulan, hiçbir boya ve katkı maddesi içermeyen bir kekiktir. Et ve tavuk yemeklerinde, salata ve kahvaltılık ürünlerde, pizza ve makarna çeşitlerinde kullanılabilir. Doğanın bize sunduğu güzellikler arasındadır dağ kekiği mis gibi kokusu ve etkisi ile baharat çeşitleri arasındadır. Tamamen doğal olup yetiştirilmesinde katkı maddesi olmayıp ve doğal yöntemlerle kurutulan kekiği gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Toprak, insanoğluna bazen hiçbir emek harcamasına gerek kalmadan, kendiliğinden çeşitli besinleri hediye eder, mucize olur, şifa olur, lezzet olur.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 100 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz kuru zahter dağ kekiği çekilmiş sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.