500 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerin bu kadar ucuz olmasının nedeni birçok ürünü kendimiz üretiyor olmamız ve aracısız olarak sizlere ulaştıracak güce sahip olmamızdan kaynaklıdır. Firmamız aynı zamanda toptan satış hizmeti de vermektedir.

Aras Kargo ve Sendeo Kargo ile gönderim sağlamaktayız. Alışverişinizi tamamlama aşamasında istediğiniz kargo firmasını seçebilirsiniz.

Ürünler yöresel olup Hatay’dan gelmektedir. 1970’den beri Tarihi Uzun Çarşı’da Semir Eraslan Baharat olarak hizmet vermekteyiz.

Ürünlerin doğal olup dikkat ve özenle yetiştirilip işlenmektedir. Yöresel ürünler kendi yetiştirdiğimiz ürünlerden el yapımı oalrak üretilmektedir. Hiç bir katkı ve koruyucu madde içermez.

Ürünler özenle ambalajlanıp paketlenmektedir. Bozulabilecek ürünler vakumlanıp, buz aküsü ve ısı yalıtımlı ambalajlarda gönderimi sağlanmaktadır.

Kırılabilecek ürünler balonlu ambalaj ile sarılıp, paraşüt ile korunaklı hale getirildikten sonra paketleniyor. Böylelikle size sağlam ulaşması sağlanıyor.

İADE VE İPTAL

 

Siparişimde ki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Ürünlerde sevkiyattan kaynaklı oluşabilecek dış ambalajda ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, kargoyu teslim almayın ve müşteri hizmetlerine ulaşın.Aksi halde teslim alınmış kargodan kaynaklı gönderilerle ilgili sorumluluk kabul edemeyiz.

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Ürün lezzetini, tadını beğenmeme yada damak tadınıza uymama durumunda iade söz konusu değildir.

Ancak biz koşulsuz müşteri memnuniyeti politikamız gereğince sevkiyatı yapılmamış siparişleri iptal hakkı tanıyoruz.

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde ; size gönderilen özel koruma ambalajı ile tekrar ambalajlanıp gönderilmelidir.

Siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde Aras kargoya vermeniz gerekir.Geri gönderirken kargo bedeli ödemeyiniz.

Kişiye özel hazırlanan ürünler doğrultusunda, aşağıda isimleri bulunan, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ve hızlı bozulan ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Bu ürünler şunlardır:

Tüm Süt Ürünleri grubuna ait gıdalar,
Hamur İşleri, Yöresel Tatlılar, Mezeler, Sebze – Meyveler,

İade bilgilendirmesi:

Üründe sorun olmadığı takdirde iadeniz ücretsiz alınarak, gelen ürün miktarına göre tartılıp kontrol edilir ve buna göre iadeniz yapılır. İade ücretinden 10 tl kargo ücreti kesilir.

Eğer varsa İlgili siparişinize tanımlanan indirim kuponu iptal edilecektir.

Geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 3 iş gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır.
Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Ancak fırsatları ve size özel hediyeleri kaçırmamak için öye olmanız öneriyoruz.

Güvenliğinizi düşünerek karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen “256 bit SSL Güvenlik Sertifikası” kullanıyoruz.

Siparişleriniz 1-5 iş günü içinde hazırlanıp kargoya verilir. 1-5 iş günü içinde de sizlere ulaşır.