800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Örgü Sünme İp Peyniri 1 Kg

  • Stok Kodu: 06570640678117648
  • Stok Miktarı: 942 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
310,00 TL

Peynirler Vakumlu şekilde gönderim saglanmaktadir.  SÜT ÜRÜNLERİ İADESİ/DEĞİŞİMİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.

HATAY'DAN EL YAPIMI ÖRGÜ SÜNME İP PEYNİRİ

SÜT ÜRÜNLERİ İADESİ/DEĞİŞİMİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.
Hatay yöresine özgü önemli peynirlerden biri olan  ve günlük taze sütten yapılan örgü sünme ip peynir doğaldır. İnek sütünden elde edilen ve sıcak suda eritilerek ip biçiminde hazırlanan, az tuzlu, dayanıklı bir peynir çeşididir. Kahvaltılık olarak tüketilir, ayrıca böreklerde enfes olur. Biraz tereyağı ile tavada kızartılırsa Hellim Peyniri'ne rakip bir lezzet elde edilir. Sahanda yumurta yaparken de kullanabilirsiniz.Yörenin en lezzetli taze sütünden elde edilen ve doğal lezzetlerden bir tanesidir.

Günlük olarak yapılan taze peyniri siz değerli müşterilerimize vakum ile sizlere  ulaştırıyoruz.İnek sütünden tam yağlı sütler ile yapılan örgü sünme ip peynirini çok seveceksiniz. Yapımı zahmetli olup saklama kolaylığı ile uzun süre saklanabilir ve tüketilebilir. Görsel olarak ve tat olarak farklı olan örgü sünme peyniri en doğal haliyle sizlere sunuyoruz. 

Peynirler Vakumlu şekilde gönderim saglanmaktadir.  SÜT ÜRÜNLERİ İADESİ/DEĞİŞİMİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.


<iframe width="600" height="650" src="https://www.youtube.com/embed/M3iF7vC7JPU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>