800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Zerdeçal - Tane 100 Gr

  • Stok Kodu: 5009078369484355
  • Stok Miktarı: 983 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
35,00 TL

En kaliteli hali ile size gönderilmektedir.  Balık çorbası, pilav, söğüş ve çeşitli sebze yemeklerine çeşni olarak katılır.

MUCİZEVİ BESİN ZERDEÇAL

Zerdeçal antienflamatuar özelliğe sahiptir. Demir, potasyum, B6 ile C vitamini, manganez ve değerli mineraller içerir.Zerdeçal , gıda ve kozmetik maddelerini renklendirmek için sıklıkla kullanılan ve curcumin denen sarı renkli bir kimyasal içerir. Zerdeçal damak tadınıza bağlı olarak yemeklerinizde ve salatalarınızın içerisinde kullanabilirsiniz. Ayrıca soğuk kış günlerinde bağışıklık sistemini güçlendirmesi için çay olarakta tüketilebilir. Zerdeçal çayını hazırlamak için kaynattığınız 2 bardak suya 1 çay kaşığı zerdeçalı katıp demlenmesi için 10 dakika bekleyin ve çayınız hazır. Afiyet olsun.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 250 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay’da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle…