800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Dolmalık Kuru Patlıcan 1 Bağ ( 45-50 ) Adet (Antep Mahsulü Siyah)

  • Stok Kodu: 2934111080071061
  • Stok Miktarı: 798 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
165,00 TL

Yöresellerimiz olan kuru dolmalıklar sizin için özenle mevsiminde hazırlanmaktadır.

NOT: ÜRÜN KARGODAN ALINIR ALINMAZ BUZDOLABINDA MUHAFAZA EDİNİZ

 

DOLMALIK KURU PATLICAN (ANTEP MAHSÜLÜ SİYAH)

Hatay Antakya'da uzun çarşıda üç şubemizle birlikte sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Ürünlerimizin el yapımı, yöresel ve doğal olmasına dikkat ediyoruz. Kendi üretimimiz olan ve yerli malları sizlere en doğal haliyle sunuyoruz.  Dolmalık kuru patlıcan üretimi ve dolmalık kurular kendi üretimimiz olup sizlere en doğal şekilde sunuyoruz. Kurutma işlemi sabah güneşi ve ikindi güneşinde yakmadan kurutulmaktadır. Doğallığından ödün vermeden kuruttuğumuz kurular sizlerin tam ağız tadınıza uygun hale geliyor.

Dolmalık kuru patlıcanlar Antep' te yetişen siyah patlıcanların uç çiçeğinin düşmesinin ardından biraz daha büyümesiyle oluyor. Küçük taze ve doğal patlıcanların toplayıp içleri iyice alınıyor ve iplere diziliyor. İplere dizdiğimiz dolmalık patlıcan güneş ışığına fazla maruz kalmadan kurutup soğuk hava depolarında saklanıyor. Mevsiminde en kaliteli ve en taze dolmalık kuru patlıcanları sizlere sunuyoruz. İlaçlama ve hiçbir katkı maddesi yoktur.

Birinci sınıf olan dolmalık patlıcanları kışın çocuklarınıza ve sevdiklerinizle gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Özenle seçip ve kuruttuğumuz patlıcan kurularını sizlere ve sevdiklerinize sunuyoruz. Kış boyunca dolmaların tadını sevdiklerinizle çıkartabilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 1 bağ ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz dolmalık kuru patlıcan sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle...

Her 1 bağda 45-50 adet arası dolmalık patlıcan bulunmaktadır.