800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Yeni Bahar - Tane 100 Gr

  • Stok Kodu: 9316917303313424
  • Stok Miktarı: 984 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
55,00 TL

En kaliteli hali ile size gönderilmektedir. Yöremizde Dolma Baharı olarak bilinen çekilmiş yenibaharı tüm dolmalarda ve etli yemeklerinizde deneyebilirsiniz.

Pimento Racemosa familyasından gelen yenibahar bitkisi, tropikal bölgelerde yetişir. Zencefil , tarçın, hindsitan cevizi kakule ve karanfil gibi baharatların kokusunu içeren zengin aroması ile tanınır. Dört mevsim yaprağını dökmeyen yenibahar bitkisinin meyveleri olgunlaşmadan toplanır ve kurutulur. Tane yeni bahar birçok yemekte de kullanılır.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 250 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz  tane yeni bahar  sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay'dan Semir Eraslan mağazası veya www.hatayyoresel.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde..