Alışveriş Sizden Hediye Çeki Bizden, Alışverişlerinizde Hediye Çekleri Hesabınıza Otomatik Tanıtılacaktır.

Ürünlerin bu kadar ucuz olmasının nedeni birçok ürünü kendimiz üretiyor olmamız ve aracısız olarak sizlere ulaştıracak güce sahip olmamızdan kaynaklıdır. Firmamız aynı zamanda toptan satış hizmeti de vermektedir.

Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile gönderim sağlamaktayız. Alışverişinizi tamamlama aşamasında istediğiniz kargo firmasını seçebilirsiniz.

Ürünler yöresel olup Hatay’dan gelmektedir. 1970’den beri Tarihi Uzun Çarşı’da Semir Eraslan Baharat olarak

Ürünlerin doğal olup dikkat ve özenle yetiştirilip işlenmektedir. Yöresel ürünler kendi yetiştirdiğimiz ürünlerden el yapımı oalrak üretilmektedir. Hiç bir katkı ve koruyucu madde içermez.

Ürünler özenle ambalajlanıp paketlenmektedir. Bozulabilecek ürünler vakumlanıp, buz aküsü ve ısı yalıtımlı ambalajlarda gönderimi sağlanmaktadır.

Kırılabilecek ürünler balonlu ambalaj ile sarılıp, paraşüt ile korunaklı hale getirildikten sonra paketleniyor. Böylelikle size sağlam ulaşması sağlanıyor.

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak biz müşteri memnuniyet politikamız gereğince herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda; Müşteri temsilcimizle görüşüp, 7 gün içerinde iade alımını sağlıyoruz.

Üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Ancak fırsatları ve size özel hediyeleri kaçırmamak için öye olmanız öneriyoruz.

Güvenliğinizi düşünerek karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen “256 bit SSL Güvenlik Sertifikası” kullanıyoruz.

Siparişleriniz 1-5 iş günü içinde hazırlanıp kargoya verilir. 1-5 iş günü içinde de sizlere ulaşır.

Semir Eraslan Baharat ımport export