Alışveriş Sizden Hediye Çeki Bizden, Alışverişlerinizde Hediye Çekleri Hesabınıza Otomatik Tanıtılacaktır.

Hatay Yöresel Ürünleri Fox Tv'de...

Baharat ve Bitkisel ürünler anlamında Türkiye’nin sayılı firmalarından olan Semir Eraslan Baharatçılığın müşterilerinin yoğun talebi doğrultusunda satışa sunduğu Salçalar yoğun ilgi görüyor.

Devamını Oku

Menengiç kahvesi midenizdeki o soruna ilaç gibi geliyor

Menengiç kahvesinin mideye, cilde ve boğaz hastalıklarına iyi geldiği bildirildi. Hatay'da baharat sektöründe işletmecilik yapan Semir Eraslan, süt ve fıstığın özüyle yapılan menengiç kahvesinin, diğer kahvelere göre yumuşak olduğunu ve daha çok Güneydoğu'da tüketildiğini belirtti.

Devamını Oku

YENİDEN KADIM TOPRAKLARDAYIM...

Künefe, Uzun Çarşı’yı gezerken Çınaraltı’nda yenmeli, kesin bilgi. Hazır çarşıdayken, Semir Eraslan baharatları efsane....

Devamını Oku

Kış çaylarının yeni gözdesi `Osmanlı Çayı´

ANTAKYA´da Uzun Çarşı´da aktar dükkanı işleten Semir Eraslan, tarihi bilgilerden yola çıkarak kışa özel çay hazırladı. Geleneksel kış çaylarından farklı bir aromaya sahip olan, adını hanedan mutfağından alan Osmanlı Çayı, sadece gribe karşı korumuyor, içinde bulundurduğu özel ve yöresel karışımlarla vücudun tamamını hastalıklardan koruyan bir kalkan görevi görüyor.

Devamını Oku

Çok kültürlü barışçıl Antakya

Antakya’ya ne zaman gitsem, Uzunçarşı’nın bir ucundan başlayıp dolaşmaya, Semir Eraslan baharatçısından kömbe karışımı ve bronşit çayı, soldaki fırından katıklı ekmek, biraz ileriden tuzlu yoğurt ve sürki, sağ çaprazdan taş kadayıf, köy kahkesi ya da kerebiç ama mutlaka nar ekşisi alışverişi yapmaya bayılırım.

Devamını Oku

Kış çaylarının yeni gözdesi ‘Osmanlı Çayı’

Antakya'da Uzun Çarşı’da aktar dükkanı işleten Semir Eraslan, tarihi bilgilerden yola çıkarak kışa özel çay hazırladı.

Geleneksel kış çaylarından farklı bir aromaya sahip olan, adını hanedan mutfağından alan Osmanlı Çayı, sadece gribe karşı korumuyor, içinde bulundurduğu özel ve yöresel karışımlarla vücudun tamamını hastalıklardan koruyan bir kalkan görevi görüyor.

Devamını Oku

https://mesalegazetesi.com/dogal-selenyum-kaynagi-brezilya-cevizi/

Baharat ve Bitkisel ürünler anlamında Türkiye’nin sayılı firmalarından olan Semir Eraslan Baharatçılığın müşterilerinin yoğun talebi doğrultusunda satışa sunduğu Brezilya Cevizi yoğun ilgi görüyor.

Devamını Oku

Yöresel Bitkiler Kış Hastalıklarına Meydan Okuyor

Antakya’nın tarihi Uzun Çarşı’sında uzun yıllardan bu yana baharatçılık yapan Evren Eraslan işyerinde bulunan birçok şifalı bitki ile müşterilerine şifa dağıtıyor. Birçok hastalığa iyi gelen ve sağlığa hiçbir zararı bulunmayan şifalı bitkilerle yaptığı karışım ile kış aylarında müşterilerinin hastalanmadan sağlıklı bir kış geçirmesini sağlıyor.

Devamını Oku

“ERASLAN BAHARATÇILIK” sektörde lider!

Baharatı doğru yerden almak çok önemli. İşte bunun için özelde bölgemizde genelde Türkiye’de baharat denilince ilk akla gelen firma olan Semir Eraslan Baharatçılığı ziyaret ettik. Günün her saati hemşerilerimiz ve şehrimize gelen turistler tarafından yoğun ilgi gören firma da Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo uygulamasının olduğunu öğrendiğimiz Semir farkını bir kez daha gözler önüne sermişti.

Devamını Oku

AŞURE AYI GELDİ

Antakya baharatçılar çarşısında aşure hazırlıklarını tamamlayan Semir Eraslan baharatçılık işletmecisi Evren Eraslan, Aşurenin baharatından, malzemelerine kadar her ürünün doğal olarak hazırlandığını ifade etti. Eraslan ayrıca evde aşure yapacaklar içinde küçük bir tarif paylaşırken, baharat seçiminin önemli olduğunu vurguladı.

Devamını Oku

Menengiç kahvesi mideye de cilde de iyi geliyor

Hatay'da baharat sektöründe işletmecilik yapan Semir Eraslan, süt ve fıstığın özüyle yapılan menengiç kahvesinin, diğer kahvelere göre yumuşak olduğunu ve daha çok Güneydoğu'da tüketildiğini belirtti.

Devamını Oku

Kış çaylarının yeni gözdesi ‘Osmanlı Çayı’

Uzun Çarşı’da aktar dükkanı işleten Semir Eraslan, kışa özel olarak hazırladığı ve tarihi bilgilerden yola çıkarak elde ettiği Osmanlı Çayı’nın tansiyondan şekere, prostattan migrene kadar birçok ağrıya etki ederek vücudu rahatlattığını söyledi.

Devamını Oku

Akın, Esnafın Gözdesi Oldu

Akın, bugünkü İstanbulspor maçı öncesi, önceki gün çarşı gezisinde Semir Eraslan’ın sahibi olduğu “Baharatçı” işyerine konuk oldu.

Devamını Oku

Kış çaylarının yeni gözdesi ‘Osmanlı Çayı’

Antakya’da Uzun Çarşı’da aktar dükkanı işleten Semir Eraslan, tarihi bilgilerden yola çıkarak kışa özel çay hazırladı. Geleneksel kış çaylarından farklı bir aromaya sahip olan, adını hanedan mutfağından alan Osmanlı Çayı, sadece gribe karşı korumuyor, içinde bulundurduğu özel ve yöresel karışımlarla vücudun tamamını hastalıklardan koruyan bir kalkan görevi görüyor.

Devamını Oku

“Gerçek Baharat Lezzetiyle Tanışmak için Doğru Adres Semir Eraslan Baharat”

Tarihi uzunçarşı içerisinde yer alan Semir Eraslan baharat günlük taptaze baharatlarının kokusuyla karşılar sizi bu mekanda.Sıcak ve samimi bir karşılamanın ardından memleketimizin en doğal taze ve katkısız ürünlerini bulabileceğiniz Semir Eraslan Baharat yüzlerce baharat çeşidiyle sizlere hizmet vermektedir.

Devamını Oku

Gribe karşı doğal mucize

Her çeşit şifalı bitkinin bulunduğu Semir Eraslan Baharatta alıyorlar. Kış çayının faydaları ve içindekileri gazetemize anlatan Evren Eraslan, müşterilerinin kış çayına olan ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi

Devamını Oku

SEMİR ERASLAN BAHARATÇILIK’TAN DOĞAL ÜRETİM

Antakya Tarihi Uzun Çarşı’da faaliyet gösteren Semir Eraslan Baharatçılık bünyesinde bulundurduğu yüzde yüz doğal ve el yapımı organik yağlarla adeta doktora gitmeyi unutturuyor. Defne, Aspir, Keten, Susam, Kantaron yağlarını soğuk sıkım üreterek alternatif tıpta yeni bir soluk oluşturan Semir Eraslan baharatçılık doğal üretimin vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor.

Devamını Oku

Semir Eraslan Baharat ımport export