800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Yeni Bahar - Çekilmiş 100 Gr

  • Stok Kodu: 19291131775166032
  • Stok Miktarı: 868 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
55,00 TL

Anında, taze olarak mağazalarımızda Taş Değirmenlerde çekilerek en kaliteli hali ile size gönderilmektedir. Yöremizde Dolma Baharı olarak bilinen çekilmiş yenibaharı tüm dolmalarda ve etli yemeklerinizde deneyebilirsiniz.

Yenibahar, mersingiller familyasından, tarçın, hindistan cevizi ve karabibere benzer kokusu olan, baharat olarak kullanılan bir bitkidir. Genellikle Amerika’nın Tropikal bölgelerinde yetişir. Birçok yemeğe tat vermek için kullanılan yenibaharın da büyük rol oynamaktadır.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel Hataydan Gelsin ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 100 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz çekilmiş yeni bahar sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle...