800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Karabiber-Tane 250 Gr

  • Stok Kodu: 5911079194313921
  • Stok Miktarı: 728 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
100,00 TL

Karabiber,  dünyanın en yaygın baharatlarından biridir. Karabiber yemeklere eşsiz bir tat katar. Hatay’ ın yöresel birçok yemeğinde bol karabiber kullanılmaktadır.

HER YEMEĞE YAKIŞAN TANE KARABİBER

Tane Karabiber'i neden sizden alalım diyorsanız; olağanın dışında karabiberler defalarca elenip, eleklerden irileri ayıklanıp en iri ve temiz haliyle adresinize gönderilmektedir. Çekilmiş olarak da tercih edebilirsiniz. Çekilmiş karabiberi sipariş üzerine çekip gönderilmektedir.

Ana vatanı Hindistan Tane karabiber, dünya mutfaklarında kullanılan yaygın baharatların başında gelir. Karabiber yemeklere eşsiz bir tat katar. Hatay’ ın yöresel birçok yemeğinde bol karabiber kullanılmaktadır. Tane karabiber biberin çekilmemiş halidir ve ikisi arasında pek bir fark yoktur fakat tane biberin lezzetinin daha yoğun olduğu doğrudur. Kış mevsiminde kullanım sıklığı artan karabiber çorbalar başta olmak üzere, tüm yemeklerde kullanılan bir baharat türüdür. Acılığı ve yoğunluğu göz önünde bulundurularak pişirilen çorba üzerine bir çay kaşığının ucuyla dökülmesi çorbanın lezzetini artırmaktadır. Bunun yanında ev yemeklerinin hemen hepsine yakıştırılan baharat, pişirilen salçalı soğanlı tüm sebzelerin üzerinde de kullanılabilmektedir.

Taze günlük olarak çekilen ve tane baharatları İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 250 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz karabiber tane sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.hatayyoresel.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...