800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Turunç Reçeli 1 Kg

  • Stok Kodu: 8325470982422559
  • Stok Miktarı: 695 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
175,00 TL

 

DOĞAL TURUNÇ REÇELİ

Turunç reçeli Hatay'ın yöresel reçelleri arasında olup turunç zamanında özenle toplanıp hiçbir katkı maddesi olmadan ve doğal yöntemlerle yapılıyor. Glikoz ve katkı maddesi olmadan turunç reçellerimiz ağız tadına layık mis gibi kokusuyla baş döndürüyor. Kendi el yapımımız olan ve mevsiminde elde edilen turunçların mis kokularını kavanozda hapsedip kahvaltı sofralarınıza ve ara öğünlerinize gönderiyoruz. Siz ve sevdikleriniz ile kahvaltılarınız da kızarmış ekmek üzerine tereyağı ile sürüp tüketebilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan, Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 1 Kg ve katları olarak cam kavanozda airbag  ile en özenli şekilde  sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz turunç reçeli sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.semireraslan.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...