800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Cevizli Sucuk Karadut Pekmezli (Kelebek Ceviz) 1 Kg

  • Stok Kodu: 16346532307887945
  • Stok Miktarı: 293 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
250,00 TL 195,00 TL

 

Karadut pekmezli sucuk her kesimden insanın sevdiği bir besin kaynağıdır.

Hem besleyici hem dışarıda satılan pek çok abur cubura göre aşırı sağlıklı hem de içerisinde kullanılan pekmez ve ceviz sayesinde enerji kaynağı olarak sayılmaktadır.

Tamamen üretimin her aşamasında ekibimizin üyeleri çalışmaktadır ve gerekli tüm hijyen kurallarına uyulmaktadır.

Karadut pekmezli cevizli sucuk içerisinde herhangi bir katkı maddesi kullanılmadığından bu durum onu daha da sağlıklı yapmaktadır.

Hatay’ın çeşitli köylerinden ve yaylalarından cevizler toplanarak alanınca uzman çalışanlarımızca kabuklarından büyük bir özenle ayıklanmaktadır.

Cevizli sucuk yapımında kullandığımız karadut pekmezimiz de yine aynı şekilde tarafımızca özenle üretilmektedir.

Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu sağlık deposu besin kaynağını gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Tamamen organik olduğundan dolayı sağlık açısından bakıldığında da oldukça faydalı bir besin kaynağıdır.

Doğal ve herhangi bir katkı maddesi kullanmadan hazırlandığından dolayı sağlık açısından herhangi bir tehdit unsurunu içinde barındırmayan bir besin olma özelliği taşımaktadır.

Yapım aşamasında bütün hijyen kurallarına dikkat edildiğinden herhangi bir enfeksiyon riski de taşımazlar.

Kullanılan ipler yüksek sıcaklıklarda steril edildikten sonra üzerlerine dizilen cevizler ve sonrasında asıldıkları yerden yukarıdan aşağıya doğru  son derece faydalı olan karadut pekmezi olaya hem lezzet hem de sağlık katmaktadır.

Hem doğal hem sağlıklı hem de lezzetli olan cevizli sucuklarımızı çocuklarınıza herhangi bir zararı dokunmadan yedirebilirsiniz.