500 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Samandağ Biberi Yeşil Acı 1 Kg

  • Stok Kodu: 4162759477424211
  • Stok Miktarı: 851 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
75,00 TL

 

GERÇEK ACI ARAYANLARA YEŞİL SAMANDAĞ BİBERİ

Hatay Samandağ yeşil biberi atalık tohumlarla kendi bahçemizde yetiştiriyor ve doğal bir şekilde sizlere sunuyoruz. Yeşil biber gerçek acı arayanlar için harika bir tattır ve doğal şifa kaynağıdır. Yaz kış her türlü ana yemeklerinizde kullanarak yemeklerinize lezzet katması için Samandağ yeşil biberlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yeşil Samandağ biberi doğal antibiyotik olarak kullanabilirsiniz. El yapımı olan ve yöresel  Samandağ biberleri acının babası olarak hitap edebiliriz. Sipariş üzerine hazırlanan ve tazeliğinden ve doğallığından ödün vermeden sizlere gönderilmektedir.

Yaz kış tüketebileceğiniz yeşil Samandağ biberinin acılığının yanında faydalarından da bolca söz edebiliriz. Samandağ biberi, sadece Hatay'ın Samandağ ilçesinde yetiştirilmektedir. Diğer biberlerden farkı çok acı olmasıdır.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 1 kg ve katları olarak strafor paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Samandağ orijinal yeşil biberi sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz. Saklama ve muhafazası nemsiz kuru yerde ve buz dolabında saklayıp kullanabilirsiniz. Samandağ orijinal yeşil biberin yanında baharat çeşitlerimizin arasında Samandağ pul biberlerini de deneyebilirsiniz. Pul biber çeşitlerimiz oldukça çeşitli olup çok acı, acı, orta acı, ve tatlı olarak çeşitlerinden sipariş geçebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle...

Hatay'dan Semir Eraslan mağazası veya www.semireraslan.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...