800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Karabiber Çekilmiş 250 Gr

  • Stok Kodu: 7926268929546949
  • Stok Miktarı: 0 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
100,00 TL

Karabiber etli, tavuklu ve sebzeli yemeklere yakışan ve mis kokulu baharat çeşitlerimizdendir. Çekilmiş karabiber sipariş üzerine Antakya uzun çarşıdaki mağazamız da günlük olarak çekilip paketlenmektedir. Tane karabiberin defalarca elenerek seçilmesi ile raflarda yerini almaktadır.

GÜNLÜK ÇEKİLMİŞ KARABİBER

Semir Eraslan baharat olarak çekilmiş baharatları günlük taze olarak sizlere göndermekteyiz. Karabiber etli, tavuklu ve sebzeli yemeklere yakışan ve mis kokulu baharat çeşitlerimizdendir. Çekilmiş karabiber sipariş üzerine Antakya uzun çarşıdaki mağazamız da günlük olarak çekilip paketlenmektedir. Tane karabiberin defalarca elenerek seçilmesi ile raflarda yerini almaktadır. İçerisinde katkı maddesi olmayıp tamamen doğal olarak çekilip sizlere gönderilmektedir. Ürün elinize ulaştığı zaman zaten kokusundan ve renginden anlayacağınız üzere doğal ve katkısız mis kokulu baharatlara ulaşabilirsiniz. Her yemeğe çok yakışır. Özellikle et yemeklerinin değişilmez malzemelerinden bir tanesidir. Hem tavukla hem kırmızı etle hem de balık yemekleri ile çok iyi gider. Et ve tavuk suyu yapılırken suyun içerisine haşlama esnasında tane olarak koyulduğunda daha hafif ir şekilde tavuk suyuna tat verir.

Taze günlük olarak çekilen ve tane baharatları İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 250 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz karabiber çekilmiş sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay'dan Semir Eraslan mağazası veya www.hatayyoresel.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...