800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Samandağ Tatlı Pul Biber 500 Gr

  • Stok Kodu: 8533091590304944
  • Stok Miktarı: 888 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
110,00 TL

Hatay'ın meşhur pul biberleri, yöremizin en kaliteli kurutulmuş baş biberinden elde edilmektedir. Samandağ ilçesinin en kaliteli biberlerinden taze olarak çekilir. Salata, balık, tavuk hertürlü yemeklere kullanılr. Yemeklerinize lezzet katar.

 

HATAY'DAN TATLI PUL BİBER

Hatay'ın meşhur pul biberleri, yöremizin en kaliteli kurutulmuş baş biberinden elde edilmektedir. Samandağ atalık tohumlarından elde edilen ve etli olarak iri biberlerin toplanıp hijyenik kurallara uyularak temizlenip yıkanıp kurutulması ile elde edilmektedir. Sabah ve ikindi güneşinde yanmayacak şekilde kurutulması ile taş değirmenlerde hiçbir katkı ve koruyucu madde içermeden elde edilmektedir. Yemeklerinizin baş tacı olan pul biberler tatlılık ve acılık olarak çeşit çeşit olup pul biberleri mağazamıza uğrayarak veya internet sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Yöresel pul biberimizin tek koruyucu maddesi  %2 oran da tuz ve biraz zeytinyağıdır. Tüm yemeklerinizde tercih edebilirsiniz. Semir Eraslan garantisi ile kapınıza kadar doğal ve katkısız lezzetlerden şimdi sizde yararlanın.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 1 kg ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Samandağ yaprak pul biberi sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz. Saklama ve muhafazası nemsiz kuru yerde uzun zamanlar kullanabilirsiniz. Yaprak pul biberin yanında diğer baharat çeşitlerimizi de deneyebilirsiniz. Pul biber çeşitlerimiz oldukça olup çok acı, acı, orta acı, ve tatlı olarak çeşitlerinden sipariş geçebilirsiniz.