800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Samandağ Yaprak Pul Biber 1 Kg

  • Stok Kodu: 18597947823440608
  • Stok Miktarı: 875 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
200,00 TL

Yaprak Pul biber, kurutulmuş ve dövülmüş kırmızı bibere verilen addır. Samandağ'ın en kaliteli biberlerinden yapılmaktadır. 

 

SAMANDAĞ YAPRAK PUL BİBER

Pul biber, kurutulmuş ve dövülmüş kırmızı bibere verilen addır. Hatay'ın meşhur Samandağ yaprak pul biber, yöremizin en kaliteli kurutulmuş Samandağ baş biberi ile el dövmesi doğal ve yöresel olarak hazırlanır. Hatay'a özgü yaprak pul biber tek koruyucu maddesi  %2 oran da tuz ve biraz zeytinyağıdır. Tüm yemeklerinizde tercih edebilirsiniz. Kendi bahçemizde atalık tohumlarla elde ettiğimiz Samandağ biberlerini toplayıp hijyenik kurallara uyarak sabah güneşi ve ikindi güneşi ışığında kurutup taş değirmenleri  ile el dövmesi olarak yaprak pul biberi elde ediyoruz. İçerisinde katkı maddesi olmayıp doğal ve yöresel lezzetler arasındadır. Türk mutfağının vazgeçilmez baharatlarından olan pul biber her türlü yemeye yakışıp kullanılmaktadır.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 1 kg ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Samandağ yaprak pul biberi sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz. Saklama ve muhafazası nemsiz kuru yerde uzun zamanlar kullanabilirsiniz. Yaprak pul biberin yanında diğer baharat çeşitlerimizi de deneyebilirsiniz. Pul biber çeşitlerimiz oldukça olup çok acı, acı, orta acı, ve tatlı olarak çeşitlerinden sipariş geçebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle...

Hatay'dan Semir Eraslan mağazası veya www.hatayyoresel.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...