800 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Biberli Ekmek 5 Adet ( Acısız )

  • Stok Kodu: 47977676566669414
  • Stok Miktarı: 9977 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
100,00 TL

HATAY'DAN SOFRALARINIZA

Biberli Ekmek Acısız

Antakya'nın yöresel lezzetlerinden olan tandırda biberli ekmek sabah, öğle, ikindi, akşam günün her saatinde yiyebileceğiniz yöresel lezzetlerden  tandırda biberli ekmeğin tadına doyamayacaksınız. Günlük olarak sipariş üzerine taze baharatlarla ve taze hamuru ile günlük fırında yapılıyor. İnce açılmış hamuru ve yine Antakya yöresel ürünlerinden olan dövme biber ve baharatların eşsiz tadıyla damaklarda lezzet şöleni yaşatmaktadır.  Acılık miktarını kendi damak zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Yaz kış tüketebileceğiniz tandırda biberli ekmeği siz ve sevdiklerinizle paylaşabilir lezzetini iki katına çıkartabilirsiniz.

Fırında yapılan biberli ekmekleri uzun süre dondurucularda saklayabilirsiniz ve istediğiniz zaman çıkartıp tüketebilirsiniz. Yumuşacık hamuru ve baharatların tazeliğini damağınızda hissedin diye taze ve yöresel lezzetleri sizlere sunuyoruz.

Sipariş üzerine taze taze hazırlanır, özenle paketlenip gönderilir.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 5 adet ve katları paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz biberli ekmek acısız sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.hatayyoresel.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...

Kişiye özel üretilir iadesi söz konusu değildir.

 


<iframe width="600" height="650" src="https://www.youtube.com/embed/rISfMdBRiHs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>