500 TL üzeri alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo.

Ceviz Reçeli Özel Kutulu 1 Kg

  • Stok Kodu: 47357785652724826
  • Stok Miktarı: 911 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Semir Eraslan
155,00 TL

DOĞAL EL YAPIMI CEVİZ REÇELİ

Hatay yöresine ait olan ceviz reçelinin yapımı günler alırken lezzeti saniyeler sürüyor.  Köy ve yaylalardan mayıs ayında olgunlaşmamış cevizler toplanır. Köy ortamında yapılan reçellerin içerisinde glikoz ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Olgunlaşmamış cevizlerinin toplanması ile doğal olarak elde yapılmaktadır.Hem hazırlık hem yapım aşaması diğer reçellerden zor olan ceviz reçeli, kireç kaymağına yatırılarak yapılıyor. Kireç kaymağını inşaat malzemesi satan yerlerde ve aktarlarda bulabilirsiniz. Yapımı meşakkatli olup kahvaltıların baş köşesine yakışan ceviz reçelinin tadı damağınızda kalacaktır. Sabah kızarmış ekmeğe tereyağı ile sürüp gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan, Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 1 Kg ve katları olarak cam kavanozda vakumlanmış en özenli şekilde  sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ceviz reçeli özel kutulu sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.hatayyoresel.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz...

Ceviz reçelini sevdiklerinize hediye etmek için harika bir fırsat. 1 kg ceviz reçeli + Özel hediye kutusu


<iframe width="600" height="650" src="https://www.youtube.com/embed/l2TPNn9HOqM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>